dwie osoby

INFORMACJI

O Fundacji

Fundacja Życie Pełne Możliwości

Jesteśmy Fundacją działającą w Polsce południowej i zdalnie w całym kraju. Nasza misja to eliminowanie barier dla osób z niepełnosprawnościami ruchowymi i seniorów. Oferujemy między innymi pomoc w uzyskaniu orzeczenia o niepełnosprawności oraz dofinansowań PFRON. Nasza unikalność to kompleksowe podejście do każdej osoby, która się do nas zgłosi dzięki szerokiej gamie partnerstw z innymi organizacjami i firmami. Pomocą obejmujemy także osoby z niepełnosprawnością z Ukrainy.

Mamy przyjemność współpracować z:

logotyp

Przychodnia rehabilitacyjna, która w swoim zespole posiada lekarza ortopedę, doktora fizjoterapii oraz magistrów fizjoterapii, którzy kompleksowo zajmują się pacjentami.

Dzięki współpracy możemy bezproblemowo umówić konsultację lekarską oraz skierować podopiecznego na rehabilitację domową.

logotyp

To firma, która zajmuje się dystrybucją sprzętu medycznego. W swojej ofercie posiadają szeroki asortyment produktów, począwszy od sprzętu rehabilitacyjnego typu wózki inwalidzkie, łóżka rehabilitacyjne, podnośniki, pionizatory, podpórki, poprzez zaopatrzenie ortopedyczne typu ortezy, na artykułach chłonnych oraz pielęgnacyjnych kończąc.

logotyp

Fundacja ma na celu niesienie pomocy osobom ubogim, wykluczonym, bezdomnym, potrzebującym, zagubionym, zagrożonym bezdomnością oraz utratą godnych warunków bytowych oraz wspieranie ich w zaspokajaniu życiowych potrzeb. Dzięki naszym wspólnym działaniom osoby najbardziej potrzebujące mogą zostać wyposażone w sprzęt potrzebny do codziennego funkcjonowania.

logotyp

Jest to fundacja, która zajmuje się wsparciem logistycznym i prawnym podczas ubiegania się o zasiłek opiekuńczy. Fundacja organizuje również zbiórki pieniężne na pomoc osobom najbardziej potrzebującym. Dzięki tej organizacji możemy wspomóc naszych podopiecznych również finansowo oraz prawnie.

logotyp

Organizacja, która wspiera rodziny osób dorosłych oraz dzieci z niepełnosprawnością. Pomoc jest skierowana do rodzin, które były zmuszone wyemigrować ze swojego kraju.
Stowarzyszenie pomaga uzyskać niezależność w Polsce, między innymi służy pomocą podczas załatwiania spraw urzędowych czy tłumaczeniem podczas wizyt lekarskich.

logotyp

Firma, która zajmuje się dostosowywaniem pomieszczeń do potrzeb osób z niepełnosprawnościami. W zakres usług firmy wliczają się niemal wszystkie prace związane z generalnymi remontami oraz szczegółowym wykończeniem. Zakres działań obejmuje także przystosowanie łazienek oraz adaptacją kuchni dla osób z niepełnosprawnościami.

logotyp

Organizacja charytatywna, która zajmuje się wsparciem opiekunów osób z niepełnosprawnościami. Zapewniają pomoc psychologiczną, wsparcie wytchnieniowe oraz pomoc informacyjną. Dzięki naszej wspólnej pracy możemy naszą pomocą objąć nie tylko osoby z niepełnosprawnością, ale również ich bliskich.

logotyp

Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Bochni to instytucja zajmująca się pomocą społeczną, świadcząca wsparcie osobom znajdującym się w trudnej sytuacji życiowej, również osobom z niepełnosprawnością.

logotyp

Stowarzyszenie mali bracia Ubogich przeciwdziała marginalizacji osób starszych, łamie stereotypy na temat starości i alarmuje społeczeństwo o trudnej sytuacji seniorów w Polsce.
Pragniemy docierać do osób najbardziej potrzebujących naszej pomocy, do tych, dla których największą bolączką jest samotność.

Misja Uczelni
Tworzymy społeczność skoncentrowaną na rozwoju. W centrum naszych działań jest człowiek, któremu chcemy zapewnić nieograniczoną przestrzeń do realizacji własnych celów i ambicji. Jesteśmy wizjonerami. Jako otwarta i innowacyjna uczelnia pasjonujemy się wyzwaniami przyszłości. Generujemy użyteczną wiedzę, kreujemy trendy oraz kształcimy specjalistów potrafiących tym wyzwaniom sprostać.