38 prezentów od Świętego Mikołaja

Dzisiaj chcielibyśmy przybliżyć wam pierwszą zbiórkę nad którą obecnie pracujemy, tak jak obiecaliśmy nie próżnujemy, a dowody tego znajdziecie we wpisie poniżej.

Fundacja życia pełna możliwości

Co to za akcja?

Od 8 grudnia rozpoczęliśmy pierwszą akcję z ramienia Fundacji. Na początek zaczęliśmy współpracę z Domem Pomocy Społecznej, znajdującym się w Nowej Hucie na Osiedlu Sportowym 9.

Skąd wzięła się nazwa wydarzenia?

W Domu Pomocy Społecznej przebywa 38 mieszkańców, pragniemy aby każdy z nich przed wigilią dostał mały podarunek. Do nazwy wydarzenia zainspirowała nas liczba podopiecznych obecnie przebywających na Osiedlu Sportowym 9.

Niebieski Mikołaj

Jakie to będą prezenty?

Prezentem są proste przedmioty codziennego użytku ”podopieczni ucieszą się nawet z pomarańczy, krzyżówki”- potwierdziła nam w rozmowie opiekunka mieszkańców w Domu Pomocy Społecznej. Do tej pory wśród prezentów dominują książki i słodycze. Zbiórka przeprowadzona jest na terenie Krakowa i Wadowic i będzie trwała do 20 grudnia włącznie.

Serdecznie zapraszamy was do śledzenia na bieżąco wydarzenia do którego link znajdziecie poniżej. Każdy z nas może stać się na chwilę Świętym Mikołajem.