PrzekażGO

PrzekażGO

Pierwszą inicjatywą od jakiej rozpoczynamy w nowym roku jest projekt ​ #​PrzekażGO​. Inicjatywa zaczęła się już w styczniu,a trwać będzie tak długo jak będziemy mogli pomagać innym!

Wózek inwalidzki

Projekt ​PrzekażGO jest autorskim pomysłem ​Fundacji Życie Pełne Możliwości​, jego pomysł powstał tuż po założeniu Fundacji. Jednak jak to bywa z dobrymi pomysłami, musiał najpierw odleżeć swoje, byśmy mogli wcielić go w życie

 

Wózek inwalidzki

Nazwa projektu a jego cel

Nazwa nie jest przypadkowa, ponieważ nieodłącznie łączy się ona z celem naszej inicjatywy. A celem do którego dążymy, jest​przekazywanie sprzętu rehabilitacyjnego i ​środków pomocniczych ​ osobom potrzebującym.
Jaki sprzęt zbieramy?

  • Wózki Inwalidzkie,
  • Balkoniki,
  • Łóżka Rehabilitacyjne,
  • Materace przeciwodleżynowe,
  • Pionizatory.

Pionizator

Sprzęt odbieramy na terenie całej Polski ze szczególnym uwzględnieniem Krakowa i Wadowic.

Jak wygląda ​ PrzekazanieGO​ dalej?

Skontaktuj się z nami poprzez formularz na stronie, za pośrednictwem ​maila ​ , dzwoniąc lub pisząc do nas na naszych mediach społecznościowych. Po wstępnej weryfikacji umówimy się na termin odbioru sprzętu. Następnie dokonujemy oceny sprzętu, gdy ocena jest pozytywna, oczyszczamy sprzęt i dezynfekujemy go. W kolejnym kroku szukamy osoby, której sprzęt jest niezbędny, a następnie przekazujemy go​! 

 

Słuchawka

Pierwsze dwa wózki

Oficjalnie o naszej nowej inicjatywie w mediach społecznościowych poinformowaliśmy 9 stycznia i już tego samego dnia otrzymaliśmy ​dwa wózki ​od anonimowych darczyńców. Dziękujemy anonimowym darczyńcom i zachęcamy do bliższego zapoznania się z akcją na naszej stronie w ​Mediach Społecznościowych Fundacja Życie Pełne Możliwości​.

 

Wózki inwalidzkie

Przeczytaj także:​Pierwszy podopieczny Fundacji Życie Pełne Możliwości